Biorepetytorium

Liczba stron 278
Liczba tabel 12
Liczba ilustracji 111
Cena 35 zł

Jeżeli przygotowujesz się do Olimpiady Biologicznej, lekcji biologii, bądź po prostu pragniesz utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę na tematy biologiczne ta informacja na pewno Cię zainteresuje. Otóż jako trzykrotny uczestnik etapu centralnego, w tym dwukrotny laureat Olimpiady Biologicznej, mam do zaoferowania sporządzone przeze mnie, ilustrowane opracowanie obejmujące wybrane działy i zagadnienia biologii.

Biorepetytorium, bo o nim mowa, stworzone zostało z myślą o licealistach pragnących startować w Olimpiadzie Biologicznej, stąd zawiera wiele treści pozapodręcznikowych i ma z założenia służyć poszerzeniu i utrwaleniu wiedzy szkolnej. Starałem się, aby treści w nim zawarte były przedstawione w sposób prosty, zwięzły i rzetelny.

Fragmenty opracowania obejmujące spis treści, wybrane rozdziały oraz spis literatury, na podstawie której zostało ono sporządzone, dostępne są w pliku do pobrania poniżej. Aktualnie Biorepetytorium dostępne jest tylko w formie ebooka w formacie PDF. Dostęp do pobrania e-booka można uzyskać klikając na przycisk poniżej "Wykup dostęp" i podążając za instrukcjami. Strona obsługuje szybkie płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

Biorepetytorium podgląd

Poniżej znajdują się opinie oraz uwagi dotyczące opracowania w obecnej formie oraz jego poprzednich wersji. Zachęcam nabywców do dodawania własnych opinii (na tej stronie po zalogowaniu).

Opinie

Obrazek użytkownika ankago

Nie musiałam korzystać z Biorepetytorium przez długi czas, aby napisać tę opinię :) Naprawdę fanatstyczna sprawa - opracowanie bardzo rzetelne, bez niedomówień i pominięć trudniejszych kwestii (jak to niejednokrotnie bywa), zawiera zarówno wiedzę konieczną i jak dodatkową, co zdecydowanie stanowi plus dla przygotowujących się do OB :) Zdecydowaną zaletą jest również świetna oprawa graficzna i możliwość przeskakiwania pomiędzy rozdziałami przez hiperłącza. :)
Polecam wszystkim! :)