BiologHelp+ i nowe funkcje

W ostatnim czasie pracowałem nad nowymi materiałami i funkcjami dla BiologHelp. Czas podzielić się rezultatami :)

Autorskie zadania maturalne z komentarzami

Przygotowałem dla Was zadania maturalne z biologii zgodne z formułą matury 2023 i 2024. Każde zadanie zostało zaprojektowane analogicznie jak zadania maturalne wydawane przez CKE - posiada odniesienie do wymagań egzaminacyjnych oraz klucz odpowiedzi ze schematem punktacji.
Dla każdego zadania przygotowałem również dwuczęściowy komentarz/wskazówki z omówieniem ogólnym zagadnienia oraz przedstawieniem krok po kroku sposobu rozwiązania każdego podpunktu zadania. Treść zadań dostępna jest dla wszystkich w ramach bazy zadań maturalnych, natomiast dostęp do klucza odpowiedzi oraz wskazówek posiadają Użytkownicy z aktywnym dostępem BiologHelp+.

Nowy panel wydruku zadań

Zmodyfikowany został panel wydruku, dzięki czemu dostępnych jest więcej opcji, w tym wydruk większej liczby zadań i dostosowanie ich numeracji. Szczegóły dotyczące wydruku lub zapisywania zadań maturalnych z systemu znajdziecie w oddzielnym artykule: Zapisywanie do PDF / drukowanie zadań maturalnych z bazy BiologHelp.

Panel opcji przed wydrukiem
Panel opcji przed wydrukiem

Losowanie zadań

Od teraz oprócz typowego wyszukiwania zadań w systemie można również zadanie wylosować. Losowanie odbywa się z puli wszystkich dostępnych zadań lub spośród kategorii zaznaczonych w bocznym panelu (jak przy wyszukiwaniu). Podstawowa opcja pozwala na wylosowanie pojedynczego zadania, jednak użytkownicy BiologHelp+ mogą losować całe zestawy zadań.

Opcje losowania zadań maturalnych
Opcje losowania zadań maturalnych

BiologHelp+

Od teraz wszystkie dodatkowe autorskie materiały i funkcje serwisu biologhelp.pl dostępne będą w wygodnym, rocznym dostępie w ramach konta BiologHelp+. Plusem takiego rozwiązania jest brak potrzeby dopłacania w przypadku pojawienia się dodatkowych materiałów lub funkcji w ciągu roku - wszystko co stworzę będzie dostępne dla Użytkowników BiologHelp+ bezpośrednio po wdrożeniu.

Dodatkowo dla Użytkowników, którzy już wykupili Biorepetytorium lub Testy z Biologii przewidziałem rabat przy zakupie dostępu BiologHelp+ w wysokości ceny zakupionych wcześniej materiałów. Rabat ten nalicza się automatycznie po zalogowaniu na konto z wykupionymi wcześniej materiałami.