Biorepetytorium

Liczba stron 278
Liczba tabel 12
Liczba ilustracji 111

Jeżeli przygotowujesz się do Olimpiady Biologicznej, lekcji biologii, bądź po prostu pragniesz utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę na tematy biologiczne ta informacja na pewno Cię zainteresuje. Otóż jako trzykrotny uczestnik etapu centralnego, w tym dwukrotny laureat Olimpiady Biologicznej, mam do zaoferowania sporządzone przeze mnie, ilustrowane opracowanie obejmujące wybrane działy i zagadnienia biologii.

Biorepetytorium, bo o nim mowa, stworzone zostało z myślą o licealistach pragnących startować w Olimpiadzie Biologicznej, stąd zawiera wiele treści pozapodręcznikowych i ma z założenia służyć poszerzeniu i utrwaleniu wiedzy szkolnej. Starałem się, aby treści w nim zawarte były przedstawione w sposób prosty, zwięzły i rzetelny.

Fragmenty opracowania obejmujące spis treści, wybrane rozdziały oraz spis literatury, na podstawie której zostało ono sporządzone, dostępne są w pliku do pobrania poniżej. Aktualnie Biorepetytorium dostępne jest tylko w formie ebooka w formacie PDF. Dostęp do pobrania e-booka można uzyskać w ramach rocznej subskrypcji BiologHelp+ za 59 zł (w pakiecie również inne materiały i funkcjonalności).

Poniżej znajdują się opinie oraz uwagi dotyczące opracowania w obecnej formie oraz jego poprzednich wersji.