Biorepetytorium

Liczba stron 278
Liczba tabel 12
Liczba ilustracji 111
Cena 35 zł

Jeżeli przygotowujesz się do Olimpiady Biologicznej, lekcji biologii, bądź po prostu pragniesz utrwalić i poszerzyć swoją wiedzę na tematy biologiczne ta informacja na pewno Cię zainteresuje. Otóż jako trzykrotny uczestnik etapu centralnego, w tym dwukrotny laureat Olimpiady Biologicznej, mam do zaoferowania sporządzone przeze mnie, ilustrowane opracowanie obejmujące wybrane działy i zagadnienia biologii.

Biorepetytorium, bo o nim mowa, stworzone zostało z myślą o licealistach pragnących startować w Olimpiadzie Biologicznej, stąd zawiera wiele treści pozapodręcznikowych i ma z założenia służyć poszerzeniu i utrwaleniu wiedzy szkolnej. Starałem się, aby treści w nim zawarte były przedstawione w sposób prosty, zwięzły i rzetelny.

Fragmenty opracowania obejmujące spis treści, wybrane rozdziały oraz spis literatury, na podstawie której zostało ono sporządzone, dostępne są w pliku do pobrania poniżej. Aktualnie Biorepetytorium dostępne jest tylko w formie ebooka w formacie PDF.

Biorepetytorium podgląd

Poniżej znajdują się opinie oraz uwagi dotyczące opracowania w obecnej formie oraz jego poprzednich wersji. Zachęcam nabywców do dodawania własnych opinii (na tej stronie po zalogowaniu).

Opinie

Obrazek użytkownika neurovascular

Korzystam równolegle z kilku źródeł informacji, aby lepiej poznać dany temat. Najczęściej korzystam z podręczników do Biologii (ogólnej), które są, niestety, opasłymi tomiskami oraz z książek ukierunkowanych tematycznie dla danego zagadnienia. np. cytologii. Biorepetytorium pozwala mi na mniejsze "skakanie" pomiędzy książkami. Zawiera wszystkie istotne informacje np. z książek W.Lewińskiego, a niejednokrotnie - jeszcze więcej. Dużym atutem jest również mobilność tego rozwiązania. Pozycja zdecydowanie warta uwagi.

Obrazek użytkownika Malina

Biorepetytorium polecam z całego serca szczeglolnie osoba przygotowującym się do olimpiady biologicznej ! Jest świetnie zrobione i znalazłam w nim prawie wszystkie potrzebne informacje :)! Warto!

Obrazek użytkownika Natalia Dziewa

Biorepetytorium jest napisane w sposób łatwy do zrozumienia, zawiera dużo ciekawych informacji, które należałoby szukać w wielu wydaniach książkowych. Umożliwia pogłębienie swojej wiedzy w prostszy sposób, serdecznie polecam.

Obrazek użytkownika Mateusz

Witam,

do zakupu Biorepetytorium przymiarzałem się od paru mięsięcy. I powiem, że pozycja jest warta uwagi. Szczególnie jeśli chodzi o opisy gatunków zagrożonych i ich zdjęcia. Oszczędza mi to aktualnie "skakania" po wielu podręcznikach i taszczenia za sobą 10 (jak nie więcej) tomików botaniki i zoologii.

Akurat to opracowanie jest dla mnie aktualnie jedynym ratunkiem. Mam wielki problem z utrzymaniem notatek w jednym zeszycie. Zwykle rozwlekam to działami po wielu zeszytach, kartkach, brudnopisach, co strasznie utrudnia mi powtórkę. A tu proszę, ktoś wykonał tę robotę za mnie. Brawo!

Obrazek użytkownika rkazm

super repetytorium. Proste rysunki i wykresy dodatkowo ułatwiają zrozumienie. Polecam

Obrazek użytkownika szczurek303

Notatki są świetne! Jestem wzrokowcem i bardzo lubię przejżyste schematy, obrazki, wykresy itp. Wiedzy jest bardzo dużo a tekstu w sam raz - dodatkowy plus. Przygotowuję się do OB i nigdzie jeszcze nie spotkałem się z takimi notatkami. Polecam je każdemu, kto fascynuje się biologią i chce poszerzyć wiedzę. Pozdrawiam 

Obrazek użytkownika ankago

Nie musiałam korzystać z Biorepetytorium przez długi czas, aby napisać tę opinię :) Naprawdę fanatstyczna sprawa - opracowanie bardzo rzetelne, bez niedomówień i pominięć trudniejszych kwestii (jak to niejednokrotnie bywa), zawiera zarówno wiedzę konieczną i jak dodatkową, co zdecydowanie stanowi plus dla przygotowujących się do OB :) Zdecydowaną zaletą jest również świetna oprawa graficzna i możliwość przeskakiwania pomiędzy rozdziałami przez hiperłącza. :)
Polecam wszystkim! :)

Obrazek użytkownika proteina

Solidnie przygotowane opracowanie, bardzo dobrze zrobiona szata graficzna, przjerzyste schematy, wypunktowane najważniejsze informacje. Polecam ;) 

Obrazek użytkownika BiologTom

Zakupiłem Biorepetytorium z myślą o nauce do olimpiady. Uważam że jest bardzo dobrze przygotowane, najważniejsze informacje z omawianych zagadnień przedstawione w formie skondensowanej i bardzo przystępnej. Duze ułatwienie w nauce. Dziękuję autorowi. :-) Polecam. 

Obrazek użytkownika Szkliwiony

Po błyskawicznym otrzymaniu biorepetytorium pierwsze co rzuciło mi się na oko to przejrzystość całego wydania. Bardzo ciężko się w nim pogubić: szczegółowy spis treści, miła dla oka oprawa graficzna, nie męcząca oka czcionka i oczywiście bardzo ważne dla wzrokowców obrazki, wypunktowania i wyróżnienia tekstu. Marginesy świetnie przystosowane do późniejszego bindowania. Wersja elektroniczna jest także świetnie dopracowana, z hiperłączami do kolejnych tematów itp. Cena nie duża, a ile wiedzy. Polecam

Obrazek użytkownika Xinga

Zakupiłam właśnie Biorepetyrorium i jestem zadowolona;) Może ono znacząco przyśpieszyć naukę do olimpiady;)

Obrazek użytkownika cabfor

Transakcja przebiegła pomyślnie, już w drugim dniu po dokonaniu zapłaty mogłem korzystać z Biorepetytorium. Jestem pod dużym wrażeniem tego opracowania, jest bardzo rzeczowe, sensowne i logiczne. Na 275 stronach została zebrana całkiem przyzwoita ilość materiału, którym w niezwykle przystępny sposób można poszerzyć swoje biologiczne horyzonty :) Jest to ogromne ułatwienie dla osób przygotowujących się np. do Olimpiady Biologicznej, gdyż większość potrzebnych nam informacji mamy w jednym miejscu i nie trzeba przegrzebywać sterty książek. Szata graficzne jest przyjemna. Serdecznie polecam to Biorepetytorium, autor odwalił kawał dobrej roboty!;)

Obrazek użytkownika justynag94

witam wszystkich;) właśnie przed chwilą stałam się nabywcą nowego wydania ,,Biorepetytorium". Na razie mogę pochwalić bardzo łatwy i szybki kontakt z twórcą tego wydania. Tranzakcja przebiegła bez większych trudów i problemów, a co najważniejsze szybko;) na pierwszy rzut oka biorepetytorium jest bardzo przejrzyste i zawarte są w nim ważne informacje, no i grafika na duży plus;) polecam wszystkim, którzy interesują się biologią na trochę wyższym poziomie;)

Obrazek użytkownika blackberry

Ja również mam teraz przyjemność korzystać z nowego wydania i również muszę przyznać  że jestem pod wrażeniem. Jak wspomniał mój  przedmówca wszystko dopracowane aż miło. Dużym plusem jest nowa grafika, która idealnie uzupełnia treść. Świetnie zrobiona  systematyka z gatunkami chronionymi  zebrana w jednym miejscu, przydatna w przygotowaniach do Olimpiady Biologicznej i nie tylko. Nadal wysoko cenię sobie rzeczowość tego opracowania.  Myślę że naprawdę warto skorzystać. BTW autorowi życzę wydania książkowego ;)
 

Obrazek użytkownika Czapies

Miałem przyjemność korzystać z pierwszego wydania niniejszego opracowania, które było bardzo dobre - posiadało kompendium wiedzy niezbędne do wystartowania w Olimpiadzie Biologicznej. Całość materiału była wyłożona przystępnym językiem wzbogaconym o przydatne i niezbędne do zrozumienia materiału ryciny i tabele. Opracowanie oczywiście nie było wolne on niedociągnięć jak np. brak botaniki jako takiej. Teraz korzystam z nowej odsłony i jestem pod wrażeniem - całość została poprawiona i dopracowana (o ile można było), autor dodał dodatkowe ryciny - już kolorowe, nowe tabele, wykresy - tak ważne w poznawaniu zawiłości życia. Całe repetytorium uzyskało nową szatę graficzną, a także działy, które wraz z poprzednimi tworzą całość materiału niezbędnego licealiście.
Polecam zakup Biorepetytorium ; )

Obrazek użytkownika blackberry

Ja również polecam. Idealnie zebrane informacje z wielu rzetelnych źródeł w jednym przejrzystym zapisie.  Świetnie nadają się do poszerzenia swojej wiedzy  ze względu na ciekawe treści nie zawarte w  zwykłych podręcznikach do biologii, a także do przypomnienia w krótkim czasie tego co najważniejsze z wybranego działu. Sposób przedstawienia zagadnień prosty i konkretny  dzięki czemu można łatwo i co ważne szybko zrozumieć ich sens.

Obrazek użytkownika Laa

No to wypowiem się jako pierwsza na tej stronie  Chcę polecić Notatki Biologiczne. Bardzo podoba mi się w nich sposób prezentacji materiału: brak zbędnych opisów, najważniejsze informacje dobrze wyróżnione. Są one też bardzo przystępne i ciekawie napisane. Stanowią też dobry materiał na powtórkę i utrwalenie materiału.