Informacje o testach

Liczba stron 204
Liczba działów 23
Liczba zadań 822
Cena 15 zł

Dla kogo?

Testy z biologii mojego autorstwa przygotowane zostały z myślą o uczniach liceów pragnących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić się przed zajęciami, sprawdzianami, egzaminem maturalnym bądź Olimpiadą Biologiczną. Są to testy jednokrotnego wyboru. Opracowanie zawiera 23 działy tematyczne obejmujące cały zakres biologii licealnej, podzielone na dwa poziomy trudności: A - pod kątem matury i zajęć lekcyjnych oraz B - rozszerzony pod kątem Olimpiady Biologicznej. Oba poziomy trudności uzupełniają się wzajemnie i stanowią tylko orientacyjny podział.

Wersja online

Wszystkie pytania testowe dostępne są na stronie: biologhelp.pl/testy, odpowiedzi jednak można uzyskać tylko nabywając płatną wersję opracowania. Użytkownicy z wykupionym dostępem po zalogowaniu na stronie mogą rozwiązywać testy online uzyskując po rozwiązaniu wynik procentowy oraz szczegóły poprawności swoich odpowiedzi na poszczególne pytania. Wyniki rozwiązanych testów są zapisywane na koncie użytkownika pozwalając na śledzenie swoich postępów. Strona przystosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych dzięki czemu z powodzeniem można rozwiązywać testy na smartfonie z dostępem do Internetu.

Jak uzyskać dostęp?

Wystarczy, że użyjesz przycisku poniżej i podążysz za instrukcjami. Strona obsługuje szybkie płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Uzyskasz możliwość pobrania testów w postaci ebooka (PDF) oraz dostęp do funkcji automatycznego sprawdzenia Twoich odpowiedzi przy rozwiązywaniu testów na stronie. Twoje wyniki zostaną zapisane na Twoim koncie i będziesz miał do nich dostęp z poziomy panelu użytkownika.

Dostęp do wersji online jest uzyskiwany bezterminowo, na cały okres funkcjonowania niniejszego serwisu lub aktywności konta klienta. Poniżej grafika wizualizująca jak to wygląda.

Strona testu i rozwiązania na smartfonie, tabela z wynikami na tablecie
Strona testu i rozwiązania na smartfonie, tabela z wynikami na tablecie