Informacje o testach

Liczba stron 204
Liczba działów 23
Liczba zadań 822

Dla kogo?

Testy z biologii mojego autorstwa przygotowane zostały z myślą o uczniach liceów pragnących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić się przed zajęciami, sprawdzianami, egzaminem maturalnym bądź Olimpiadą Biologiczną. Są to testy jednokrotnego wyboru. Opracowanie zawiera 23 działy tematyczne obejmujące cały zakres biologii licealnej, podzielone na dwa poziomy trudności: A - pod kątem matury i zajęć lekcyjnych oraz B - rozszerzony pod kątem Olimpiady Biologicznej. Oba poziomy trudności uzupełniają się wzajemnie i stanowią tylko orientacyjny podział.

Wersja online

Wszystkie pytania testowe dostępne są na stronie: biologhelp.pl/testy, odpowiedzi jednak można uzyskać tylko w ramach wykupionej subskrypcji BiologHelp+. Użytkownicy z wykupionym dostępem po zalogowaniu na stronie mogą rozwiązywać testy online uzyskując po rozwiązaniu wynik procentowy oraz szczegóły poprawności swoich odpowiedzi na poszczególne pytania. Wyniki rozwiązanych testów są zapisywane na koncie użytkownika pozwalając na śledzenie swoich postępów. Strona przystosowana jest do wyświetlania na urządzeniach mobilnych dzięki czemu z powodzeniem można rozwiązywać testy na smartfonie z dostępem do Internetu.

Jak uzyskać dostęp?

Wystarczy, wykupisz roczny dostęp BiologHelp+ za 59 zł (w pakiecie również inne materiały i funkcjonalności). Kliknięcie na przycisk "Szczegóły zakupu" przenosi na stronę zakupu subskrypcji BiologHelp+ wraz ze szczegółami dotyczącymi oferty. Strona obsługuje szybkie płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Uzyskasz możliwość pobrania testów w postaci ebooka (PDF) oraz dostęp do funkcji automatycznego sprawdzenia Twoich odpowiedzi przy rozwiązywaniu testów na stronie. Twoje wyniki zostaną zapisane na Twoim koncie i będziesz miał do nich dostęp z poziomy panelu użytkownika.

Poniżej grafika wizualizująca jak wyglądają testy oraz panel odpowiedzi na różnych urządzeniach oraz fragment pliku PDF.