Komentarze wideo do zadań maturalnych od Powtórki z biologii!

Miło nam ogłosić, że w ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z Powtórką z biologii w zakresie stworzenia komentarzy wideo do zadań maturalnych, które będą dostępne z poziomu naszej bazy zadań. Poniżej nieco więcej szczegółów dotyczących tego projektu oraz możliwości korzystania z tych dodatkowych materiałów.

O Powtórce z biologii słów kilka

W ramach wprowadzenia chcielibyśmy krótko przedstawić naszego partnera. Zapewne część z Was zna, kojarzy, a może nawet korzysta z pomocy Powtórki z biologii. Ich zespół od lat zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości materiałów edukacyjnych wideo z biologii, jak również organizuje lekcje online. Serdecznie polecamy ich ofertę dostępną pod adresem powtorkazbiologii.pl.

O projekcie

Wspomniany już zespół Powtórki z biologii zgodził się stworzyć dedykowane tylko dla strony BiologHelp.pl komentarze wideo do zadań maturalnych, które będą dostępne bezpośrednio z poziomu naszej bazy zadań, jako dodatkowa zakładka przy odpowiedziach.

Komentarze mają obejmować omówienie rozwiązania jak również przedstawienie kluczowych wskazówek przydatnych do uporania się zarówno z tym konkretnym zadaniem jak i jemu podobnymi. Będzie także okazja zapoznania się z najczęstszymi błędami popełnianymi przez maturzystów wg. statystyk opracowanych przez CKE, o ile takowe były dla danej matury przygotowane. Jesteśmy przekonani, że dodatkowe komentarze do zadań maturalnych od Powtórki z biologii będą stanowiły solidną pomoc w przygotowaniach do matury.

Początkowo startujemy z pulą darmowych materiałów wideo o charakterze testowym. To od Waszych odpowiedzi w krótkich ankietach pod filmami zależy rozwój projektu. Przy zadaniach, do których nie został przygotowany materiał wideo jest możliwość zgłoszenia zapotrzebowania na takowy. Zadania z największą liczbą zgłoszeń będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności przy opracowywaniu kolejnych komentarzy wideo do zadań maturalnych.

Stworzenie dobrych jakościowo materiałów wideo wymaga dużego nakładu pracy, dlatego pula darmowych filmów będzie ograniczona. Pozostałe materiały będą płatne, ale bez obaw, będziemy dążyć do tego, aby były one cenowo w zasięgu każdego maturzysty :)

Przeglądaj zadania z biologii z komentarzem wideo

Subskrybuj jeden z naszych profili w sieciach społecznościowych, aby być na bieżąco ze zmianami na stronie: