Neuronus Neuroscience Forum 2024

Neuronus Neuroscience Forum to międzynarodowa konferencja neurobiologiczna, którą po raz kolejny objąłem patronatem medialnym. Tym razem mam darmową wejściówkę na tę konferencję, którą przekażę zwycięzcy konkursu, jaki dla Was przygotowałem!

O konferencji

W 2024 r. odbędzie się już XIII edycja międzynarodowej konferencji Neuronus Neuroscience Forum. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń poświęconych neurobiologii w Europie, skupiających zarówno młodych naukowców jak i doświadczonych ekspertów z zakresu szeroko pojętej neuronauki.

W ramach wydarzenia przewidziane są wykłady, prezentacje prac własnych, sesje plakatowe, a także warsztaty. Te ostatnie odbędą się w dzień poprzedzający konferencję (24 kwietnia) i będą dotyczyły m.in. analizy danych naukowych oraz perspektyw kariery w neurobiologii. Główne bloki tematyczne konferencji to: Biological Neuroscience, Cognitive Neuroscience, Medical Neuroscience, Computational Neuroscience. Na konferencji spotkamy się zarówno z rozważaniami o poznawczych modelach postrzegania twarzy, jak i z wynikami badań dotyczących genetycznego podłoża niepełnosprawności intelektualnej czy zaburzeń ze spektrum autyzmu. Dowiemy się również więcej o interfejsach mózg-komputer oraz ich zastosowaniach w biologii i medycynie. Wydarzenie jest doskonałą szansą dla młodych entuzjastów neurobiologii do zaprezentowania własnych badań i zainteresowań w formie posteru lub ustnej prezentacji. Ze względu na międzynarodowy charakter konferencji odbywa się ona w języku angielskim.

Kiedy i gdzie?

Konferencja odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2024 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Jak wygrać wejściówkę?

W dniu dzisiejszym konkurs został rozstrzygnięty. Przyznaję, że względu na poziom i liczbę nadesłanych zgłoszeń wybór zwycięzcy nie był łatwy. Gratuluję Pani Aleksandrze zdobycia wejściówki :). Do wszystkich uczestników konkursu wysłałem już wiadomości mailowe z informacją o wyniku i podziękowaniem za udział.

Jako wieloletni patron medialny konferencji otrzymałem od jej organizatorów możliwość przekazania jednej osobie darmowej wejściówki na to wydarzenie. Zamierzam przekazać ją zwycięzcy konkursu, jaki dla Was przygotowałem. Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać przez fromularz kontaktowy serwisu zgłoszenie zawierające następujące elementy:

  • Odpowiedź na pytanie konkursowe „Co to jest potencjał czynnościowy?”
  • Informację o etapie edukacji (np. szkoła średnia/studia)
  • Informację o posiadanym stopniu znajomości języka angielskiego (konferencja odbywa się w języku angielskim)
  • Uzasadnienie, dlaczego chciałbyś/chciałabyś uzyskać nagrodę w postaci darmowego wstępu na konferencję Neuronus Neuroscience Forum 2024.

Osobiście ocenię każdą wiadomość i wyłonię na ich podstawie zwycięzcę, który w mojej ocenie potencjalnie skorzysta na udziale w tym wydarzeniu i przesłał najciekawsze zgłoszenie.

Na Wasze zgłoszenia czekam do godziny 24:00 dnia 01.02.2024 r, a ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 3.02.2024 r.

Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację Regulaminu Konkursu załączonego również poniżej tego artykułu.

Szczegóły

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie organizatora: neuronusforum.pl.

Załączniki: