NEURONUS IBRO Neuroscience Forum 2020

NEURONUS IBRO Neuroscience Forum to międzynarodowa konferencja neurobiologiczna, którą w tym roku objęliśmy patronatem medialnym. Bezpłatny udział w tej konferencji jest jedną z nagród w konkursie neurobiologicznym Brain Bee, o którym pisałem w ostatnim artykule. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat konferencji oraz do wzięcia w niej udziału!

AKTUALIZACJA 16.03.2020:
Z POWODU SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ KONFERENCJA NIE ODBĘDZIE SIĘ W WYZNACZONYM TERMINIE. WYDARZENIE W NIEZMIENIONEJ FORMIE ZOSTAŁO PRZEŁOŻONE NA TERMIN 8-11 GRUDNIA 2020

O konferencji

W 2020 r. odbędzie się już XI edycja międzynarodowej konferencji Neuronus IBRO Neuroscience Forum 2020. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń poświęconych neurobiologii w Europie, a poprzednie edycje zgromadziły w sumie ponad 3000 uczestników z 26 państw. Konferencja składa się z dwóch bloków tematycznych - Biological i Cognitive Neuroscience Sessions wzbogaconych o sesje prezentujące przypadki medyczne z zakresu neurologii (Medical Case Reports) oraz wystąpień autorytetów z różnych dziedzin badań nad aspektami funkcjonowania układu nerwowego. Wydarzenie jest także doskonałą szansą dla młodych entuzjastów neurobiologii do zaprezentowania własnych badań i zainteresowań w formie posteru lub ustnej prezentacji. W edycji NEURONUS 2020 po raz pierwszy na sesji posterowej pojawi się część poświęcona Computational Methods in Neuroscience oraz specjalny panel pod nazwą „Future of Neuroscience” o nowatorskich metodach badań stosowanych w naukach neurobiologicznych.

Kiedy i gdzie?

Konferencja odbywa się w dniach 8-11.12.2020 w formie wirtualnej.

Wygraj bezpłatny udział!

Bezpłatny udział w konferencji jest jedną z nagród przewidzianych dla laureatów konkursu wiedzy neurobiologicznej Brain Bee skierowanego dla uczniów szkół średnich. Aby wziąć udział w konkursie trzeba się spieszyć, ponieważ zgłoszenia szkół przyjmowane są jeszcze tylko do końca stycznia 2020 r. Szczegóły dotyczące konkursu przedstawiłem w osobnym artykule (Konkurs wiedzy neurobiologicznej "Brain Bee" 2020).

Szczegóły

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na stronie www.neuronusforum.pl.