Psychologia, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (UMK) - opinia absolwenta studiów stacjonarnych

5

Jak wygląda nauka na pierwszym roku?

Nauki na pierwszym roku nie ma przytłaczająco dużo. Odrobinę straszą formy zaliczenia niektórych przedmiotów i jest kilka całkowicie zbędnych kursów.

Jak oceniasz możliwości rozwoju jakie daje uczelnia i/lub wybrany przez Ciebie kierunek?

Skończyłam specjalność neuropsychologiczną, która serdecznie polecam. Kadra jest pełna empatii i profesjonalna - z chęcią odpowiada na pytania.

Jaka atmosfera panuje na uczelni?

Większość wykładowców jest wyrozumiała, wśród studentów panuje dobra atmosfera.