Pedagogika, Uniwersytet Wrocławski - opinia studenta III roku studiów stacjonarnych

3

Jak wygląda nauka na pierwszym roku?

Pierwszy rok najwięcej nauki, najciężej, potem nie jest o wiele lżej, lecz już znośnie

Jak oceniasz możliwości rozwoju jakie daje uczelnia i/lub wybrany przez Ciebie kierunek?

Uwaga nie zawsze otwiera się EDIMS przyczyna zbyt mała ilość chętnych, dużo kół naukowych

Jaka atmosfera panuje na uczelni?

Większość wykładowców w porządku, jak zawsze są wyjątki

Własne uwagi, spostrzeżenia, wskazówki

Uciążliwe zapisy na wf, niestety lektoraty to po prostu zajęcia językowe z liceum