Prawo, Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie - opinia studenta IV roku studiów niestacjonarnych

4

Jak wygląda nauka na pierwszym roku?

Wiadomo studia to zupełnie inna bajka jak liceum. Z czasem człowiek się dostosowuje do innego trybu funkcjonowania ale jest czas na hobby i pracę oraz życie prywatne.

Jak oceniasz możliwości rozwoju jakie daje uczelnia i/lub wybrany przez Ciebie kierunek?

Studia o profilu praktycznym, na fajnym poziomie prowadzone przez naprawdę przychylnych wykładowców, bez stresowe, z poszanowaniem studenta. wszystko tłumaczone ze zrozumieniem. Perspektywy po tym kierunku i dyplomie bardzo szerokie tym bardziej , że studia przygotowują praktycznie do wejścia w zawód i podjęcia aplikacji dzięki programowi kształcenia praktycznego i podejściu wykładowców.

Jaka atmosfera panuje na uczelni?

Ludzie z administracji Uczelni bardzo przychylni i pomocni na każdym etapie, a ekipa na studiach mega fajna i wyluzowana bez przerostu formy nad treścią !

Jak jest z mieszkaniem?

Z mieszkaniem jak w każdym mieście bywa różnie i to jest loteria ! fajne to drogie a tanie to daleko od centrum ale komunikacja w Szczecinie daje radę :)

Życie w mieście

Miasto nie tętni życiem i nie jest to Wrocław czy Warszawka, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie, kwestia wyboru dobrego towarzystwa i grupy na studiach daje naprawdę fajne rezultaty :):):)!!!

Własne uwagi, spostrzeżenia, wskazówki

Uczelnia dostosowana do prowadzenia zajęć zdalnie. Online to dobre rozwiązanie na dzisiejsze czasy aby zaoszczędzić pieniądze na dojazdach i mieszkaniu.