Opinie o uczelniach

Stale poszerzana baza opinii o kierunkach studiów i uczelniach z całej Polski. Znajdziecie tu m.in. opinie z uczelni medycznych, technicznych i humanistycznych.
Baza zawiera subiektywne, anonimowe opinie. Jeżeli nie zgadzasz się z opinią na temat swojej uczelni - napisz własną.

Znalezionych opinii - 1

Audiofonologia, Warszawski Uniwersytet Medyczny (WUM) - opinia studenta II roku studiów stacjonarnych

0

Jak wygląda nauka na pierwszym roku?

Na tym kierunku jest nieco nauki, myślę ze więcej na 1 roku niż na 2 (choć dopiero jestem po pierwszym semestrze 2 roku). Jest dość dużo czasu wolnego. moim zdaniem systematyczna nauka jest bardzo ważna aby zaoszczędzić sobie czasu.

Jak oceniasz możliwości rozwoju jakie daje uczelnia i/lub wybrany przez Ciebie kierunek?

Uczelnia jest b.dobrze wyposażona, nowoczesna, duży wybór zajęć sportowych lub kół naukowych. Do tego ciekawe propozycje wyjazdów i spotkań.

Jaka atmosfera panuje na uczelni?

Moim zdaniem atmosfera na wykładach jest przyjazna, wykładowcy są ugodowi i większość z nich potrafi ułatwić zdanie przedmiotu studentom.

Jak jest z mieszkaniem?

Wynajęcie pokoju w Warszawie nie należy do najtańszych... osobiście szukam zawsze czegoś w przedziale do ok 600 zł i udało się :) Myślę, ze potrzeba też szczęścia by trafić na dobrą ofertę.

Życie w mieście

Komunikacja miejska bardzo wygodna, łatwo czytelna. Dojazd nie sprawia problemu. Można przeżyć dość tanio oszczędzając np. na zakupach w biedronce ;) Jest sporo klubów, osobiście bardzo lubię klubokawiarnię medyka.

Własne uwagi, spostrzeżenia, wskazówki

Wybór padł przypadkowo, przyznaję, ale nie żałuję. Studia są ciekawe i perspektywa po nich też wydaje się że jest.