Ruszamy z nową wersją strony!

BiologHelp

Przez ostatnie miesiące ciężko pracowaliśmy nad nową wersją serwisu BiologHelp. W rezultacie gruntownie przebudowaliśmy istniejące funkcjonalności, jak również dodaliśmy nowe oraz odświeżyliśmy jego wygląd. Efekt końcowy stoi przed Waszymi oczami. Mamy nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania. W kolejnych akapitach spróbujemy przybliżyć niektóre kluczowe zmiany i nowości.

Wyszukiwarka zadań maturalnych z biologii

Dzięki niej łatwo wyszukacie zadania maturalne o interesującej Was tematyce wśród bazy obejmującej zadania z arkuszy maturalnych wydanych przez CKE w ostatnich latach. Wyszukiwarka oferuje wiele opcji względem których odbywa się selekcja, m.in. kategorię, poziom, rok itd. Dodatkowo wyniki naszego wyszukiwania możemy utrwalić drukując własny arkusz, bądź też zapisując je na swoim koncie. Oczywiście nadal pozostała do wykorzystania dawna tabela z arkuszami do ściągnięcia w formie pdf, podlinkowana na stronie głównej wyszukiwarki. Więcej szczegółowych informacji, w tym aktualną zawartość bazy arkuszy, znajdziecie w Informacjach o wyszukiwarce.

Wyszukiwarka zadań maturalnych
Wyszukiwarka zadań maturalnych
biologhelp zapisywanie i drukowanie zadań maturalnych
Drukowanie i zapisywanie zadań maturalnych

Kokpit

Jedno z udogodnień dla zalogowanych użytkowników. Jest to spersonalizowana strona przejściowa pojawiająca się po zalogowaniu na konto. Można ją zorganizować według własnego uznania, dodając lub usuwając okienka ze swoimi wynikami testów i zapisanymi wynikami wyszukiwania zadań maturalnych, listą artykułów, tematów na forum czy linkami do artykułów biologicznych w sieci.

biologhelp kokpit
Kokpit

Poszerzona baza testów oraz wersja e-book

Zakończyliśmy również tworzenie bazy pytań testowych, którą zapewne znacie z poprzedniej wersji strony. Aktualnie zawiera ona 822 zadania podzielone na 23 działy (każdy na dwóch poziomach trudności). Całość została dodatkowo sprawdzona i poprawiona oraz zebrana w postać pdf przeznaczoną do druku. Dzięki modernizacji strony, rozwiązywanie testów online jest teraz znacznie wygodniejsze, również na urządzeniach mobilnych. Dostęp do treści pytań pozostał bezpłatny, jednak odpowiedzi z możliwością rozwiązywania online można uzyskać kupując wersję pdf. Użytkownicy, którzy uzyskali dostęp do odpowiedzi przed modernizacją strony nadal będą takowy posiadać;) Więcej szczegółów na temat testów znajdziecie w Informacjach o testach.

testy z biologii
Testy ebook
Wersja ebook testów

Wygodniejsze przeglądanie na urządzeniach z mniejszymi ekranami

Był to jeden z głównych celów modernizacji strony, stąd też całkowita zmiana wyglądu. Efekt oceńcie sami.

biologhelp na różnych urządzeniach

Szybka wyszukiwarka treści

Powinna znacznie ułatwić wyszukiwanie treści na stronie. Zachęcamy do korzystania.

Szybkie wyszukiwanie
Szybkie wyszukiwanie

Obsługa dużych tabel na małych ekranach i możliwość ich szybkiego przeszukiwania

W części artykułów, szczególnie dotyczących rekrutacji znajdują się dość pokaźne tabele, których obsługa była do tej pory dość problematyczna na małych ekranach. Zmieniliśmy sposób ich prezentacji, co mamy nadzieję ułatwi ich przeglądanie. Obecnie dane z dodatkowych kolumn, które nie zmieściły się na wyświetlaczu można uwidocznić po kliknięciu plusa obecnego przy każdej pozycji, tak jak to zostało przedstawione poniżej.

Wyświetlanie dużych tabel na małym ekranie
Wyświetlanie dużych tabel w artykułach na małym ekranie